Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Software a hry - 108 ďalších ponúk

Ovládanie závlaha kúrenie chladenie Arduino Wiznet

Košice I - Ťahanovce
dohodou
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 24. 6. 2018 (č. 27217639), Druh: Software

Webaplikácia ponúka ovládanie závlahy v automatickom režime - 2 štartovacie časy s možnosťou zvolenia intervalu od týchto teplôt, manuálny režim, nastavenie minútového intervalu od momentálneho času. Systém dbá na efektivitu závlahy a tá môže byť aktívna iba počasí bez dažďa.

Systém vie ďalej automaticky (na základe teploty) ovládať volitelný systém kúrenia, alebo chladenia. Je možné si navoliť požadovanú teplotu vrátane hysterézy.

Systém umožňuje modifikovať názvy jednotlivých izieb/periférii. Možnosť zmeniť prihlasovacie meno a heslo, logy systému s chybovými hláškami o neplatných dátach od senzorov, real-time tabuľka prehľadu so všetkými hodnotami. Možnosť vzdialeného reštartu dosky. Cena je za celý softvér.
Hardvér pre projekt:

Arduino UNO/Mega
6x relé
1x ds18b20
1x FC-37 (alebo príbuzný dažďový senzor)
Wiznet W5100 shield (kompatibilný i W5500 modul)
Systém je svižný, webovo orientovaný. Pri výpadku pripojenia sú všetky výstupy bezpečne vypnuté a ihneď po nadviazaní spojenia s webom sa Arduino synchronizuje s webom.


Systém je vhodný pre polievanie črepníkov, záhrady, záhonov. K relé je možné pripojiť napríklad solenoidy, či rôzny typy elmg ventilov na vodu, prípadne čerpadlá. Každé relé dokáže utiahnuť 2,3kW.


Celá logika systému beží na webe, Arduino spúšťa PHP scripty, ktoré aktualizujú všetky výstupy so zohľadnením časov, vstupných hodnôt, hysterézy, atď.


V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte cez mail, číslo vymyslené!

Webaplikácia ponúka ovládanie závlahy v automatickom režime - 2 štartovacie časy s možnosťou zvolenia intervalu od týchto teplôt, manuálny režim, nastavenie minútového intervalu...

Predajca martinius96 Nehodnotený Člen od októbra 2011
M
dohodou
Košice I - Ťahanovce
Zobraziť kontakty