Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Software a hry - 109 ďalších ponúk

Týždenné relé cez internet - Arduino

Košice II - Západ
dohodou
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 13. 11. 2018 (č. 28384556), Druh: Software

Ponúkam softvér pre Arduino.
Vytvoril som webaplikáciu, ktorá umožňuje automaticky (bez zásahu používateľa) ovládať až 32 relé podľa času vrámci celého týždňa. Do webaplikácie po prihlásení stačí zadať časy, kedy má byť ktoré relé zapnuté od - do.

V systéme je možnosť zapnúť relé v nastavenom dni a čase. Vo webaplikácii je možné ďalej meniť názvy relé, meniť prihlasovacie meno a heslo do webaplikácie, prezrieť si a stiahnuť si program pre Arduino pre jeho nahratie do Arduina.


Komerčné relátka k Arduinu sú väčšinou dimenzované na 230V 10A (2,3kW) na relé, je možné použiť i SSR relé - komerčné OMRON pre Arduino dokážu spínať 230V 2A (660W) neindukčnej záťaže.

ebaplikácia je rýchla, ponúka rýchlu aktualizáciu všetkých 32-relé.
Systém je autonómny a nepotrebuje vašu pozornosť, aktualizáciu relé - logiku systému spustí Arduino samo prostredníctvom PHP requestu.

Arduino s Ethernet shieldom podporuje HTTP protokol, na ňom musí bežať webserver, kde sa Arduino nastaví.
Je možné využiť jedno, alebo dve Arduiná - konkrétne Mega2560 (Uno je nedostačujúce pamäťou) a Ethernet shieldy W5100, prípadne W5500 od Wiznetu.
K Arduinám je vhodné zakúpiť 8-kanálové, alebo 16-kanálové relé a pridať k nim externé napájanie.

K projektu dodávam:

PHP súbory webovej časti
SQL súbor s exportovanou šablónou db
Arduino program pre 16-relé pre každé Arduino
Schému zapojenia s externým napájaním

Ponúkam softvér pre Arduino. Vytvoril som webaplikáciu, ktorá umožňuje automaticky (bez zásahu používateľa) ovládať až 32 relé podľa času vrámci celého týždňa. Do webaplikácie po prihlásení stačí zadať časy, kedy má byť ktoré relé zapnuté od - do. V systéme je možnosť zapnúť relé v nastavenom dni a čase. Vo webaplikácii je možné ďalej meniť názvy relé, meniť prihlasovacie meno a heslo do webaplikácie, prezrieť si a stiahnuť si program pre Arduino pre jeho nahratie do Arduina. Komerčné relátka k...

Predajca martinius96 Nehodnotený Člen od októbra 2011
M
dohodou
Košice II - Západ
Zobraziť kontakty