Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Slúchadlá a mikrofóny - 138 ďalších ponúk

P: Avantree Audition pro (bluetooth slúchadlá)

Prešov
35 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 3. 9. 2019 (č. 30610337)

Dobrý deň,

Predám týždeň používané bluetooth slúchadlá Avantree Audition pro s komplet príslušenstvom (3,5mm jack, nabíjací microUSB kábel, tvrdý obal a originálna krabica).

Slúchadlá sú uzavreté, náušníky sú vymeniteľné a obopnú celé uši, majú príjemný prítlak (netlačia ani po dlhšom počúvaní), podporujú NFC, Bluetooth 4.1 (v prípade ich vybitia sa dajú pripojiť cez 3,5mm jack) či aptX kodek - eliminuje odozvu medzi videom a zvukom - napr. pri pozeraní videí na YouTube a pod. Samozrejmosťou je aj mikrofón či LED dióda.

Udávaná výdrž na jedno nabitie výrobcom je 40h+. Mne sa pri maximálnej hlasitosti podarilo dostať cez 25h, čiže pri vyššej či strednej hlasitosti je udávaných 40h reálnych. Nabíjajú sa cez microUSB konektor a dĺžka nabitia (z 0 na 100%) je cca 2h. V pohotovostnom režime potom vydržia až 20 dní.

Na ľavom slúchadle sú 3 ovládacie tlačidlá (plus, mínus a potvrdzovacie tlačidlo). Tlačidlá sú dobre hmatateľné a pri ich rôznom kombinovaní plnia rôzne úlohy (napr. pri podržaní ""+ a -"" zároveň, sa aktivuje bassový režim a pod.)

Kompletné podrobné informácie potom nájdete na oficiálnej stránke výrobcu: avantree(.)com/bluetooth-aptx-low-latency-headphones-audition-pro.html

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom mailu.

Dobrý deň, Predám týždeň používané bluetooth slúchadlá Avantree Audition pro s komplet príslušenstvom (3,5mm jack, nabíjací microUSB kábel, tvrdý obal a originálna krabica). Slúc...

Predajca Jozef Nehodnotený Člen
J
35 €
Prešov
Zobraziť kontakty