Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

WENGER Carbon 17" čierny

Dolný Kubín
60 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 8. 4. 2020 (č. 32325069)

Batoh na notebook WENGER Carbon je pevný batoh, ktorý pojme až 17 "notebook. Na prvý pohľad vás upúta držadlo zo spleteného oceľového lana obalené plastovým úchytom, ktoré sa len tak neodtrhne a vydrží naozaj veľké zaťaženie. Ak máte radšej klasické uchopenie, tak batoh má ešte normálne úchyt.

Batoh má niekoľko praktických vreciek pre rôzne využitie. Zadné vrecko má priestor pre notebook a okrem neho sa tu zmestia aj dokumenty. Oddiel pre notebook je prekrytý a drží na suchý zips, ktorý má ochrániť počítač pred nárazmi. Prostredné vrecko je najväčší a pojme prakticky čokoľvek. Od dvojlitrovej fľaše, až po oblečenie. Na boku je sieťovaná časť pre menšie príslušenstvo a dve kapsičky na menšie veci. Jedna je otvorená a druhá zatváracie.

Ďalšia potrebná vrecko je určená pre telefón, pretože z nej vedie otvor von pre slúchadlá. V prednej časti je vrecko na drobnosti alebo na ceruzky. Nechýba tu ani úchyty na perá. Na bokoch batohu sú pružné kapsičky určené najmä na malé pitie. Všetky vrecká sú prístupné cez dvojitý zips s veľkým úchytom.
Určite uvítate, že batoh má skvele prepracované mäkké, polstrované a priedušné chrbát a nastaviteľné popruhy pre pohodlné nosenie. Ďalšou výhodou tohto batohu je, že zostane stáť vždy vo vzpriamenej polohe. Postavíte ho a nepřekulí sa ani keď do neho Klikni alebo keď je naplnený len z časti. S týmto perfektne prepracovaným batohom, ktorý má na sebe logo Wenger a švajčiarsky kríž bude prenášanie notebooku a ďalších vecí oveľa ľahšia, než s obyčajným batohom.

Batoh na notebook WENGER Carbon je pevný batoh, ktorý pojme až 17 "notebook. Na prvý pohľad vás upúta držadlo zo spleteného oceľového lana obalené plastovým úchytom, ktoré sa len tak neodtrhne a vydrží naozaj veľké zaťaženie. Ak máte radšej klasické uchopenie, tak batoh má ešte normálne úchyt. Batoh má niekoľko praktických vreciek pre rôzne využitie. Zadné vrecko má priestor pre notebook a okrem neho sa tu zmestia aj dokumenty. Oddiel pre notebook je prekrytý a drží na suchý zips, ktorý má ochrá...

Predajca jankasm (1) Člen od júna 2013
J
60 €
Dolný Kubín
Zobraziť kontakty