Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Úplne nové bezdrôtové sluchadlá JBL Reflect Flow

149 € 110 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 2. 1. 2021 (č. 33859616)

Úplne nové ľahké bezdrôtové slúchadlá JBL Reflect Flow v peknej čiernej farbe poskytujú špičkový zvuk a vynikajúcu ergonómiu, vďaka ktorej sú ideálne aj na športové aktivity.

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom
Kompaktné bezdrôtové slúchadlá s hlasovým asistentom
Pomocou bezdrôtového rozhrania Bluetooth 5.0 ľahko spárujete s vaším mobilným zariadením a vďaka podpore hlasového asistenta môžete pohodlne ovládať prehrávanie skladieb alebo vybavovať telefónne hovory jednoduchým stlačením tlačidla.

stvorené na pohyb
disponujú 5,8 mm dynamickými meničmi s frekvenčným rozsahom 20 Hz – 20 kHz, ktoré poskytujú charakteristický JBL zvuk s bohatými basmi. Ergonomicky tvarované silikónové nadstavce v 3 veľkostiach zabezpečia maximálny komfort a stabilné prichytenie, čo oceníte počas pohybových aktivít.

Vodoodolné vyhotovenie
Vďaka certifikácii IPX7 sú Bluetooth vodoodolné a zvládnu ponorenie do hĺbky 1 metra až na dobu 30 minút. Neublíži im ani dážď, striekajúca voda a pot, takže sú vhodné na outdoorové aktivity či relax pri vode.

Nenechajte sa rušiť okolitým hlukom
Funkcia Ambient Aware zvýši hlasitosť okolitých zvukov, vďaka čomu budete mať prehľad o tom, čo sa okolo vás deje, zatiaľ čo technológia TalkThru znížením hlasitosti hudby umožní komunikovať s okolím bez toho, aby ste si museli slúchadlá BL Reflect Flow zložiť z uší.

Až 30 hodín počúvania
Vstavaná batéria zaistí až 10 hodín prehrávania so zapnutým Bluetooth. Doba dobitia nezaberie viac ako 2 hodiny a iba 15 minút v nabíjačke postačí na 1 hodinu počúvania. Ak ani to nestačí, praktické nabíjacie puzdro s funkciou powerbanku poskytne energiu na ďalších 20 hodín prehrávania.

Kľúčové vlastnosti
Ergonomický dizajn v čiernej farbe
5,8 mm dynamické meniče s vysokým zvukovým výkonom
Frekvenčný rozsah 20 Hz – 22 kHz
Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0
Funkcia Ambient Aware a TalkThru
Vodoodolná konštrukcia (IPX7)
Výdrž batérie 10 hodín (+ 20 hodín v nabíjacom puzdre)
Funkcia rýchleho nabíjania
Integrovaný citlivý mikrofón

Úplne nové ľahké bezdrôtové slúchadlá JBL Reflect Flow v peknej čiernej farbe poskytujú špičkový zvuk a vynikajúcu ergonómiu, vďaka ktorej sú ideálne aj na športové aktivity.

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom
Kompaktné bezdrôtové slúchadlá s hlasovým asistentom
Pomocou bezdrôtového rozhrania Bluetooth 5.0 ľahko spárujete s vaším mobilným zariadením a vďaka podpore hlasového asistenta môžete pohodlne ovládať prehrávanie skladieb alebo vybavovať telefónne hovory jednoduchý...

Predajca Mia Nehodnotený Člen od januára 2021
M
110 € 149 €
Banská Bystrica
Zobraziť kontakty